Primeclass
Ana Sayfa
"primeclass"Lounge Card​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ "primeclass" Lounge Card Access​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Hemen Başvur​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 Lounge Card Access

Lounge card access web site.jpg

​“primeclass” Lounge Access Card üyeliği size, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum Havalimanlarındaki “primeclass" ve Comfort Lounge’larda, İDO Yenikapı Deniz İşletmeleri ve Ankara TCDD tren terminalinde “Rails&Miles Lounge’larda ücretsiz 2 giriş hakkı ve daha sonraki kullanımlarınızda 2 misafiriniz ve 0-6 yaş çocuklarınızla beraber %70’e varan indirimlerle 1 yıl süre ile faydalanma imkanı sunar.

​1 yıllık üyelik programına dahil olarak, seyahatiniz öncesinde beraberinizde 2 yetişkin misafiriniz ile Lounge’larına tüm yıl boyunca 70%’e varan indirimler ile giriş hakkına sahip olabilir, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri biraraya getiren açık büfe ve içeceklerden yararlanabilir, veya yarım kalan işlerinizi tablet bilgisayarlarımız ve kablosuz internet bağlantısı sayesinde tamamlayabilir, TV, dergi ve gazetelerden gündemi takip ederek seyahatiniz öncesindeki zamanı keyifle değerlendirebilirsiniz.

​*Münferit kart bedeli 69 € (KDV Dahil) olup Yapı Kredi, Akbank, Garanti, İş Bankası ve HSBC kartlarına 6 taksit imkanı bulunmaktadır. *0-6 yaş arası çocuk misafirlerimiz Lounge’larımızı ücretsiz kullanabilir.​

“primeclass” Lounge Card Access'in Ge​çerli Olduğu Özel Yolcu Salonları

İstanbul Atatürk Havalimanı ​​​​​
"primeclass" Lounge / Dış Hat
Sade ve sofistike bir tarzda dizayn edilen salonda, 7 gün 24 saat taze ve lezzetli ikramlar sunulan self-servis büfe, internet, TV, tablet kullanımı, gazete ve dergi seçeneklerinin yanında, duş yapabilme imkanı, kişisel bakım ürünleri ile havalimanında konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Üstelik minik misafirlerimiz için de oyun salonu ve aktiviteler ile onların da konforunu sağlayabilirsiniz.

“primeclass” Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Gidiş Katı pasaport kontrolü sonrası, Food Court'un alt katı. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart- Albaraka Türk Katılım Bankası - Bosphore Card – DragonPass – Expedia – Holiday Extras - Irak Havayolları – Limasol Türk Kooperatif Bankası – Loungebuddy – Lufthansa Havayolları – Nice Lounge – Odeabank – Priority Pass – Türkiye Finans Katılım Bankası – Özbekistan Havayolları – Vodafone – Libyan Wings – Worldwide Global Service – Garanti Bankası


Comfort Lounge / Dış Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet kullanımının yanı sıra TV, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra salondaki duş imkanı konforu en üst seviyede hissedeceksiniz.

Comfort Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Gidiş Katı pasaport kontrolü sonrası, asma katta yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Denizbank – Halkbank – DragonPass- Holiday Extras- ING Bank – KOOPBANK – Kuveyt Türk Katılım Bankası - Limasol Türk Kooperatif Bankası – TEB – Libyan Wings - Worldwide Global Service


"primeclass" Lounge / İç Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet ve tablet bilgisayar kullanımının yanı sıra TV,business corner, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. İç Hatlarda ki “primeclass” Lounge açık hava terası olan tek lounge olma özelliği ile de ön plana çıkıyor.

“primeclass” Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali Güvenlik geçişi sonrası, asma katta yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Loungebuddy - Denizbank – Expedia – DragonPass- Holiday Extras – ING Bank – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Nice Lounge – Odeabank – Türkiye Finans Katılım Bankası – Vodafone - Worldwide Global Service – Garanti Bankası - BTSO


Ankara Esenboğa Havalimanı
Comfort Lounge / Dış Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet ve playstation, tablet bilgisayar kullanımının yanı sıra TV, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra salondaki duş imkanı konforunu en üst seviyede hissedeceksiniz.

Comfort Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü sonrası asma katta bulunmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Denizbank – Expedia – DragonPass- Holiday Extras- ING Bank – Gordion AVM – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Garanti Bankası - Halkbank – Loungebuddy – Odeabank – Pegasus Hava Yolları – TEB – Türkiye Finans Katılım Bankası – Vakıfbank – Vodafone - BTSO


“primeclass” Lounge / İç Hat
Seçkin lezzetlerin, sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfe,business corner, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar,gazete ve dergiler, çocuk oyun odası, uçuş pisti manzarası ve sakin ortamı ile 7 gün/ 24 saat hizmet veren salon, TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletilmektedir.

“primeclass” Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Güvenlik Geçişi sonrasında yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Loungebuddy - Denizbank – Expedia – DragonPass- Holiday Extras – BTSO – Gordion AVM – Halkbank –ING Bank – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Odeabank – Türkiye Finans Katılım Bankası- Vodafone- TEB – Garanti Bankası


İzmir Adnan Menderes Havalimanı
“primeclass” Lounge / Dış Hat
Yolcular, uçuş öncesi Comfort Lounge’un dingin ve konforlu ortamında lezzetli ikramların sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfeden, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar,business corner,gazete ve dergiler, çocuk oyun odası, uçuş pisti manzarası ve sakin ortamından ​7 gün/ 24 saat faydalanabilmektedir.

Comfort Lounge, İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü sonrası asma katta bulunmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Loungebuddy– Expedia – DragonPass- Holiday Extras – BTSO –Odeabank – Vodafone- Lufthansa Havayolları – Garanti Bankası – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Aegean Airlines


“primeclass” Lounge / İç Hat
Yolcular, uçuş öncesi Comfort Lounge’un rahat ortamında uçuş pisti manzarasını izlerken sınırsız açık büfesinin tadını çıkarabilir, TV, gazete, dergi, duş imkanı, kablosuz internet, playstation, business corner, tablet bilgisayar, faks gibi imkânlardan faydalanabilirler. Salonda ayrıca, çocuklar için bir çocuk oyun odası ve bebek bakım odası bulunuyor.

Comfort Lounge, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Güvenlik Geçişi sonrasında 38 ve 39 no.lu körüklerin arasında yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart - Bosphore Card – Priority Pass- Loungebuddy - Expedia – DragonPass- Holiday Extras – BTSO – Garanti Bankası – Lufthansa Havayolları – Odeabank – Pegasus Hava Yolları – Vodafone – AnadoluJet


Milas Bodrum Havalimanı
“primeclass” Lounge / İç Hat
Lounge’da bulunan ücretsiz wi-fi ile internete bağlanarak, gündemi takip edebilir, uçağınızı beklerken açık büfenin lezzetli ikramlarının tadını çıkarabilirsiniz. Dingin bir atmosfer sunan ve konforuyla ön plana çıkan salonda, günlük gazete ve dergileri okuyabilir ya da çalışma alanında bulunan business corner,tablet bilgisayarlardan yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart – Azerbaycan Havayolları – BTSO - DragonPass – Expedia – Garanti Bankası – Holiday Extras – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Loungebuddy – Lufthansa Havayolları – Odeabank – Priority Pass – Türk Hava Yolları – Vodafone - Gözen Air Services – AnadoluJet – Bosphore Card​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Comfort Lounge / Dış Hat
Bodrum Dış hat Comfort Lounge’da apron manzarası eşliğinde, bekleyişi keyfe dönüştürebilirsiniz.7/24 Hizmet veren salonda uçuş öncesi günlük gazete, dergileri okuyabilir, açık büfe ikramlardan faydalanabilirsiniz. Salonumuzda kablosuz internet bağlantısının yanısıra, business corner, WC, sigara alanı ve çocuk oyun alanı da bulunmaktadır.

Lokasyon: Pasaport kontrolu sonrası sağ tarafta food court üstü, asma kat.​​​

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart – Azerbaycan Havayolları – BTSO - DragonPass – Expedia – Garanti Bankası – Holiday Extras – Kuveyt Türk Katılım Bankası – Loungebuddy – Lufthansa Havayolları – Odeabank – Priority Pass – Türk Hava Yolları – Vodafone - Gözen Air Services

Dış Hat Comfort Lounge sezonsal hizmet vermektedir.​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge
Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge
Ankara tren garında yer alan özel yolcu salonumuz sizleri bekliyor... Yolculuk saatinizi beklerken açık büfe lezzetlerimizden ve alkolsüz meşrubatlarımızdan tadabilir, business corner hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günlük gazete, haftalık - aylık dergiler ve TV ile keyifli zaman geçirebilir, ücretsiz wifi ile dünyaya bağlanabilirsiniz.

TCDD Rail&Miles CIP Lounge: Ankara tren garı Doğanbey, 06250 Altındağ/Ankara

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart – Vakıfbank - Vodafone

Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge

​​​​​​​​​​​​​​​​​
İstanbul İDO Yenikapı Deniz Terminali
"primeclass" Lounge
7 gün, 09:45-21:45 saatleri arasında hizmet veren salonda, seyahat öncesinde günlük gazete, haftalık ve aylık dergileri okuyabilir, açık büfeden faydalanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz internet bağlantısı ile internete bağlanıp, açık hava terasında da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
"primeclass" Lounge: IDO Yenikapı İskelesi'ndeki terminal içerisinde 5.no.lu yolcu salonu yanında yer almaktadır.

Anlaşmalı kuruluşlar: TAV Passport Kart- “primeclass” Lounge Kart - “primeclass” Lounge Access Kart- BTSO – IDO Miral – Loung Travel - Vodafone​​​​​​​
​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​