Primeclass
Ana Sayfa
"primeclass"Lounge Card​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ "primeclass" Lounge Card Access​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Hemen Başvur​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 Lounge Card

lounge_card.jpg

​"primeclass" Lounge Card, uçuş öncesinde konforunuz için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir ortamda, size ve beraberinizdeki misafirinize ayrıcalıklı hizmetler sunar. "primeclass" Lounge Card ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum havalimanlarında, IDO Yenikapı Deniz otobüsü terminalinde, Ankara TCDD tren istasyonunda bulunan "primeclass" ve Comfort Lounge'lardan tüm yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

​1 yıllık üyelik programına dahil olarak, seyahatiniz öncesinde beraberinizde 2 yetişkin ve 0-6 yaş çocuk misafirleriniz ile Lounge’larına tüm yıl ücretsiz giriş hakkına sahip olabilir, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri biraraya getiren açık büfe ve içeceklerden yararlanabilir, veya yarım kalan işlerinizi tablet bilgisayarlarımız ve kablosuz internet bağlantısı sayesinde tamamlayabilir, TV, dergi ve gazetelerden gündemi takip ederek seyehatiniz öncesindeki zamanı keyifle değerlendirebilirsiniz.

​*Münferit kart bedeli 285 € (KDV Dahil) olup Yapı Kredi, Akbank, Garanti, İş Bankası ve HSBC kartlarına 6 taksit imkanı bulunmaktadır. ​

“primeclass” Lounge Card’ın Ge​çerli Olduğu Özel Yolcu Salonları

İstanbul Atatürk Havalimanı ​​​​​
"primeclass" Lounge / Dış Hat
Sade ve sofistike bir tarzda dizayn edilen salonda, 7 gün 24 saat taze ve lezzetli ikramlar sunulan self-servis büfe, internet, TV, tablet kullanımı, gazete ve dergi seçeneklerinin yanında, duş yapabilme imkanı, kişisel bakım ürünleri ile havalimanında konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Üstelik minik misafirlerimiz için de oyun salonu ve aktiviteler ile onların da konforunu sağlayabilirsiniz.

“primeclass” Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Gidiş Katı pasaport kontrolü sonrası, Food Court'un alt katı. Kroki için lütfen tıklayınız.


Comfort Lounge / Dış Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet kullanımının yanı sıra TV, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra salondaki duş imkanı konforu en üst seviyede hissedeceksiniz.

Comfort Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Gidiş Katı pasaport kontrolü sonrası, asma katta yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


"primeclass" Lounge / İç Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet ve tablet bilgisayar kullanımının yanı sıra TV,business corner, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. İç Hatlarda ki “primeclass” Lounge açık hava terası olan tek lounge olma özelliği ile de ön plana çıkıyor.

“primeclass” Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali Güvenlik geçişi sonrası, asma katta yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


Ankara Esenboğa Havalimanı
Comfort Lounge / Dış Hat
7 gün 24 saat veren salonda açık büfenin lezzetli menüsünden tadabilir, kablosuz internet ve playstation, tablet bilgisayar kullanımının yanı sıra TV, günlük gazete, aylık ve haftalık dergileri okuyarak uçuşunuzdan önceki zamanınızı rahatça geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra salondaki duş imkanı konforunu en üst seviyede hissedeceksiniz.

Comfort Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü sonrası asma katta bulunmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


“primeclass” Lounge / İç Hat
Seçkin lezzetlerin, sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfe,business corner, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar,gazete ve dergiler, çocuk oyun odası, uçuş pisti manzarası ve sakin ortamı ile 7 gün/ 24 saat hizmet veren salon, TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletilmektedir.

“primeclass” Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Güvenlik Geçişi sonrasında yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


İzmir Adnan Menderes Havalimanı
"primeclass" Lounge / Dış Hat
Yolcular, uçuş öncesi Comfort Lounge’un dingin ve konforlu ortamında lezzetli ikramların sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfeden, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar,business corner,gazete ve dergiler, çocuk oyun odası, uçuş pisti manzarası ve sakin ortamından ​7 gün/ 24 saat faydalanabilmektedir.

Comfort Lounge, İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali Pasaport Kontrolü sonrası asma katta bulunmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


"primeclass" Lounge / İç Hat
Yolcular, uçuş öncesi Comfort Lounge’un rahat ortamında uçuş pisti manzarasını izlerken sınırsız açık büfesinin tadını çıkarabilir, TV, gazete, dergi, duş imkanı, kablosuz internet, playstation, business corner, tablet bilgisayar, faks gibi imkânlardan faydalanabilirler. Salonda ayrıca, çocuklar için bir çocuk oyun odası ve bebek bakım odası bulunuyor.

Comfort Lounge, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Güvenlik Geçişi sonrasında 38 ve 39 no.lu körüklerin arasında yeralmaktadır. Kroki için lütfen tıklayınız.


Milas Bodrum Havalimanı
“primeclass” Lounge / İç Hat
Lounge’da bulunan ücretsiz wi-fi ile internete bağlanarak, gündemi takip edebilir, uçağınızı beklerken açık büfenin lezzetli ikramlarının tadını çıkarabilirsiniz. Dingin bir atmosfer sunan ve konforuyla ön plana çıkan salonda, günlük gazete ve dergileri okuyabilir ya da çalışma alanında bulunan business corner,tablet bilgisayarlardan yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Comfort Lounge / Dış Hat
Bodrum Dış hat Comfort Lounge’da apron manzarası eşliğinde, bekleyişi keyfe dönüştürebilirsiniz.7/24 Hizmet veren salonda uçuş öncesi günlük gazete, dergileri okuyabilir, açık büfe ikramlardan faydalanabilirsiniz. Salonumuzda kablosuz internet bağlantısının yanısıra, business corner, WC, sigara alanı ve çocuk oyun alanı da bulunmaktadır.

Lokasyon: Pasaport kontrolu sonrası sağ tarafta food court üstü, asma kat.

Dış Hat Comfort Lounge sezonsal hizmet vermektedir.​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge
Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge
Ankara tren garında yer alan özel yolcu salonumuz sizleri bekliyor... Yolculuk saatinizi beklerken açık büfe lezzetlerimizden ve alkolsüz meşrubatlarımızdan tadabilir, business corner hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Günlük gazete, haftalık - aylık dergiler ve TV ile keyifli zaman geçirebilir, ücretsiz wifi ile dünyaya bağlanabilirsiniz.

TCDD Rail&Miles CIP Lounge: Ankara tren garı Doğanbey, 06250 Altındağ/Ankara

Ankara- TCDD Rail&Miles CIP Lounge

​​​​​​​​​​​​​​​​​
İstanbul İDO Yenikapı Deniz Terminali
"primeclass" Lounge
7 gün, 09:45-21:45 saatleri arasında hizmet veren salonda, seyahat öncesinde günlük gazete, haftalık ve aylık dergileri okuyabilir, açık büfeden faydalanabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz internet bağlantısı ile internete bağlanıp, açık hava terasında da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
"primeclass" Lounge: IDO Yenikapı İskelesi'ndeki terminal içerisinde 5.no.lu yolcu salonu yanında yer almaktadır.​​​​​​​
​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​