Primeclass
Ana Sayfa

Duyurular

Dünyanın en büyük üçüncü MICE fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü 22-24 Şubat 2017'de İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de gerçekleşecek.

#

2014 senesinden bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl “Tüm renklerimizle bir araya geliyoruz” mottosuyla Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte sektöre yön veren isimlerden; ICCA (International Congress and Convention Association) CEO’su ve Avrupa Bölge Direktörü, SITE (Society for Incentive Travel Excellence) Başkanı ve Uluslararası MICE profesyoneli Harry Fine gibi dünya çapında bir çok isim İstanbul’da ağırlanacak.

Ülkemiz için önemli bir döviz kaynağı ve istihdam alanı olan uluslararası turizmin yanı sıra iç piyasayı canlandırmayı ve iş bağlantılarını güçlendirmeyi hedefleyen “B2B” görüşmeler, network aktiviteler ve seminerler gerçekleşecek. Fuar aynı zamanda MICE turizmi için ciddi öneme sahip yerli ve yabancı katılımcı, satın alıcı (Hosted Buyer), konuşmacı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

3 gün sürecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’da sektör profesyonellerine yönelik oturumlar, MICE sektör profesyonellerini bir araya getirecek, ‘AMEzing Parti’ ve birbirinden renkli etkinlikler de düzenlenecek. Öne çıkan fuar oturumları arasında; MICE profesyonellerinin geleceği inşa etmek üzere bir araya geliyor oturumu, spor etkinlikleri oturumu ve iletişim dernekleri buluşması yer alıyor.

Ücretsiz kayıt için tıklayınız. ​​


​​

09.02.2017

TCDD Rail&Miles Lounge'lar hakkında!

#

Eskisehir ve Konya'da hizmet verdiğimiz TCDD Rail&Miles Lounge'lar 30.11.2016 itibariyle kapanacaktır. ​​


28.11.2016

Yenikapı İdo “primeclass” Lounge çalışma saatleri değişikliği

#

Yenikapı İdo “primeclass” Lounge 09:45 - 21:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.​​


​​​

31.07.2016

Ve "primeclass" Happy Hours albümü çıktı!

#

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde bulunan ‘’primeclass’’ Lounge”da, Ünlü DJ Hakan Kabil tarafından, "primeclass" Happy Hour'larda çalınan şarkıları sizin için bir albümde bir araya getirdik.

Bu keyifli albüme Atatürk Havalimanı “primeclass” Lounge’dan, D&R ve iTunes'dan ulaşabilir; evinizde, aracınızda ve dilediğiniz her yerde "primeclass" Happy Hour havasını yaşayabilirsiniz!

iTunes'dan ulaşmak için lütfen tıklayınız

​​​​​​

27.01.2016

Apron transferi hizmeti ile apronda da özelsiniz!

#

TAV "primeclass" geliş ve gidiş hizmetlerinizde, anlaşmalı havayolu uçaklarının açığa yanaşması halinde, uçak ile terminal arasında ya da terminal ile uçak arasında özel transfer hizmeti alabilirsiniz.

​​​​

01.10.2015

Bebeğinizle seyahat etmenin en kolay yolu tinyminy.com'da!

#

​​

Bebeğiniz ile seyahat sırasında yaşadığınız, bebek arabası, ana kucağı, oto koltuğu vs. taşıma zorluklarına yeni bir çözüm, tinyminy.com! Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri, seyahatiniz esnasında en uygun ve en kolay şekilde kiralama olanağı sunan tinyminy.com​​'da.

​​​​​​​​​​​​

10.01.2016