Primeclass
Ana Sayfa

Duyurular

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Genel Bilgilendirme

#

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Genel Bilgilendirme ve muvafakatnameyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.Aydınlatma Metni için tıklayınız

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Yönetmeliği için tıklayınız

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Açık Rıza Beyanı için tıklayınız ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

06.05.2018

Milas Bodrum Havalimanı Lounge Çalışma Saatleri Hakkında Duyuru!

#

Bodrum Comfort Lounge (Dış hatlar) 1 Kasım itibariyle kapanmış olup, 15 Mayıs 2018 itibari ile hizmet vermeye devam edecektir.

Bodrum iç hatlar "primeclass" Lounge kış sezonu nedeniyle, 01 Kasım itibariyle 07:30 - 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

​​​​​​​​​​

20.11.2017

Yenikapı İdo “primeclass” Lounge çalışma saatleri değişikliği

#

Yenikapı İdo “primeclass” Lounge 09:45 - 21:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.​​


​​​

31.07.2016

Ve "primeclass" Happy Hours albümü çıktı!

#

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde bulunan ‘’primeclass’’ Lounge”da, Ünlü DJ Hakan Kabil tarafından, "primeclass" Happy Hour'larda çalınan şarkıları sizin için bir albümde bir araya getirdik.

Bu keyifli albüme Atatürk Havalimanı “primeclass” Lounge’dan, D&R ve iTunes'dan ulaşabilir; evinizde, aracınızda ve dilediğiniz her yerde "primeclass" Happy Hour havasını yaşayabilirsiniz!

iTunes'dan ulaşmak için lütfen tıklayınız

​​​​​​

27.01.2016

Apron transferi hizmeti ile apronda da özelsiniz!

#

TAV "primeclass" geliş ve gidiş hizmetlerinizde, anlaşmalı havayolu uçaklarının açığa yanaşması halinde, uçak ile terminal arasında ya da terminal ile uçak arasında özel transfer hizmeti alabilirsiniz.

​​​​

01.10.2015

Bebeğinizle seyahat etmenin en kolay yolu tinyminy.com'da!

#

​​

Bebeğiniz ile seyahat sırasında yaşadığınız, bebek arabası, ana kucağı, oto koltuğu vs. taşıma zorluklarına yeni bir çözüm, tinyminy.com! Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri, seyahatiniz esnasında en uygun ve en kolay şekilde kiralama olanağı sunan tinyminy.com​​'da.

​​​​​​​​​​​​

10.01.2016